Belka
Sobota, 13 Września 2025   imieniny: Eugenia, Jan, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Trump w Warszawie. Paraliż komunikacyjny: zamknięte drogi, zakazy parkowania [INFORMATOR]

Data publikacji: 2017-07-03, Data modyfikacji: 2017-07-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Trump w Warszawie będzie 5 i 6 lipca. Mimo, że jego pobyt potrwa w sumie 16 godzin, utrudnienia przeciągną się na kilka dni. Zamknięte będą drogi, a na głównych arteriach zostawione samochody będą odholowywane. Oto utrudnienia, z którymi musimy się liczyć w Warszawie.

Pełna treść wiadomości na: zuromin.naszemiasto.pl/artykul/trump-w-warszawie-paraliz-komunikacyjny-zamkniete-drogi,4171972,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
zuromin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zuromin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola