Belka
Niedziela, 13 Czerwca 2021   imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkoła ŻAK kształci w zawodach medycznych. Zdobądź kwalifikacje, gwarantujące atrakcyjną pracę!

Data publikacji: 2018-01-17, Data modyfikacji: 2018-02-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Szkoła ŻAK kształci w zawodach medycznych. Zdobądź kwalifikacje, gwarantujące atrakcyjną pracę!

Czy wiesz, że na zachodzie Europy wciąż brakuje opiekunów medycznych? Nasze pielęgniarki wyjeżdżają z Polski, by dobrze zarabiać w krajach Unii Europejskiej. Teraz i Ty łatwo możesz zdobyć podobne kwalifikacje. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Mławie prowadzi właśnie rekrutację na kierunki medyczne. Bezpłatne zajęcia rozpoczynają się już w lutym.

Europa się starzeje. W krajach takich jak Niemcy czy Wielka Brytania wciąż przybywa seniorów, osób chorych i niesamodzielnych. Potrzebują one pomocy. Niestety wciąż zbyt mało osób kształci się w specjalnościach takich, jak opiekun medyczny czy technik masażysta. Dlatego fachowcy z Polski są bardzo potrzebni i mile widziani. Ciągle brakuje profesjonalistów w zawodach medycznych, dlatego za ich usługi płaci się w Europie solidne pieniądze. ŻAK oferuje takie wykształcenie. Teraz możesz bez żadnych trudności zapisać się do jednej ze szkół medycznych ŻAKA w całej Polsce.

„- Zajęcia to mieszanka teorii oraz wielu godzin zajęć praktycznych. Tego typu spotkania umożliwią nabycie zupełnie nowych umiejętności, ale także stwarzają doskonałą okazję do wyrwania się z codziennej rutyny i poznania nowych ludzi” – mówi Olga Bergolc, Dyrektor Szkoły ŻAK w Mławie. Podczas zajęć w trybie jednorocznym możesz zdobyć kwalifikacje, które pozwolą na niezwłoczne rozpoczęcie pracy w zawodzie opiekuna medycznego. Wystarczy wejść na stronę internetową ŻAKA, znaleźć siedzibę szkoły, znajdującą się najbliżej miejsca zamieszkania i zapisać się całkowicie bezpłatnie.

Czego uczą się kandydaci na opiekuna medycznego? Wiadomo, że taki specjalista musi zadbać o starszą czy chorą osobę, zaspokajać jej podstawowe potrzeby życiowe. Opiekun medyczny powinien mieć bardzo dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz rozwiniętą empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem.

Naukę w ŻAKU bardzo łatwo rozpocząć. Słuchaczem ŻAKA mogą zostać osoby pełnoletnie – absolwenci szkół średnich zawodowych, osoby z maturą i bez matury, a także chcące zmienić swe zawodowe kwalifikacje. ŻAK zajmuje się po prostu edukacją dorosłych. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.mlawa.zak.edu.pl następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online i wyślesz go przez Internet lub złożysz osobiście w sekretariacie ŻAKA, Mława ul. Sienkiewicza 4.

Szkoła Żak Mława, Autor zdjęć: Szkoła Żak Mława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola