Belka
Niedziela, 13 Czerwca 2021   imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Muzeum Polskiej Wódki nabiera kształtów. Wiemy, co będzie w środku! [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2017-08-29, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W Muzeum Polskiej Wódki między ulicami Ząbkowską, Markowską, Białostocką i Nieporęcką (a wkrótce na placu Konesera) trwają ostatnie prace budowlane. Wkrótce pojawi się tu ekspozycja. Póki co możemy podziwiać ogromne okna, a na podłogach deski ze starych beczek po alkoholu oraz wielkie piece służące niegdyś do produkcji wódki. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 roku. A my wiemy, jakie atrakcje czekać będą na gości.

Pełna treść wiadomości na: zuromin.naszemiasto.pl/artykul/muzeum-polskiej-wodki-nabiera-ksztaltow-wiemy-co-bedzie-w,4228304,artgal,t,id,tm.html?kategoria=33
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Bartek022   2017-09-24 13:14:41
Praga w ostatnich latach zmieniła się bardzo pozytywnie. Wydaje si się że Muzeum Polskiej Wódki to wspaniałe dopełnienie tego procesu. Pojawi się tu dzięki niemu masa turystów ale i mieszkańców stolicy którzy wreszcie na własnych oczach będą mogli przekonać się jak pięknie się tu zrobiło. Mam tylko nadzieję że to nie koniec!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola