Belka
Wtorek, 12 Sierpnia 2025   imieniny: Klara, Lech, Julian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Powiat. Potrzebnych jest więcej patroli policyjnych

Data publikacji: 2013-12-16, Data modyfikacji: 2013-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Na ostatniej sesji Rady Powiatu Żuromińskiego radni rozmawiali na temat bezpieczeństwa w mieście. - Mieszkańcy bloków przy ulicy Lidzbarskiej, Wyzwolenia i Szkolnej skarżą się, że w klatkach bloków przesiadują narkomani i zaczepiają mieszkańców – mówił na sesji Marek Budzich – Jeżeli policja będzie tam zaglądała raz na jakiś czas, to nie będą tam przesiadywać.

Pełna treść wiadomości na: http://kurierzurominski.pl/183124,Powiat-Potrzebnych-jest-wiecej-patroli-policyjnych.html
kurierzurominski.pl, Źródło artykułu: kurierzurominski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola