Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca w Żak-u w Mławie

Data dodania: 2017-11-16
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Szkoła „Żak” zatrudni osoby do roznoszeniu materiałów reklamowych na terenie miasta Mława. Praca jest prosta i przyjemna, zapewnimy Ci elastyczne godziny pracy (praca może odbywać się w różnych godzinach w tygodniu i weekendy) tylko na umowę zlecenie- 13 zł brutto/h . W zamian wymagamy sumienności i rzetelności. Konieczny status ucznia/studenta (16-26 lat).
Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz się dowiedzieć czegoś więcej zadzwoń tel. 693-010-002, lub przyjdź osobiście do naszego Sekretariatu ul. Sienkiewicza 4, 06-500 Mława.
PS. Zimowa rekrutacja z Żaku trwa ! Wybierz kierunek dla siebie!
Kontakt
Sekretariat Szkoły "Żak" ul. Sienkiewicza 4 Mława
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola