Belka
Niedziela, 13 Czerwca 2021   imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oto najlepsze warszawskie szkoły średnie. Sprawdź ranking liceów! [RANKING]

Data publikacji: 2017-09-11, Data modyfikacji: 2017-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczął się rok szkolny, w związku z tym warto poznać najlepsze stołeczne szkoły średnie. Podsumowanie stworzyliśmy w oparciu o raport Perspektywy, który publikuje rankingi najlepszych szkół średnich w Warszawie oraz województwie mazowieckim. Wysokie miejsce w rankingu Perspektywy 2017 to spore wyróżnienie. Wielu uczniów, decydując się na wybranie liceum, do którego zamierza aplikować, sprawdza ranking warszawskich szkół. Pod uwagę przy umieszczaniu liceum i technikum w rankingu brano trzy czynniki. Pierwszy z nich to wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (25 proc.), drugi - wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45 proc.), a trzeci to sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych (30 proc.). Ponadto już po raz trzeci w tej kategorii uwzględnione zostaną osiągnięcia w olimpiadach międzynarodowych. Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć tegoroczny ranking.

Pełna treść wiadomości na: zuromin.naszemiasto.pl/artykul/oto-najlepsze-warszawskie-szkoly-srednie-sprawdz-ranking,4241216,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
zuromin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zuromin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żuromiński - powiat w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żurominie. W skład powiatu wchodzą gminy:  Żuromin, Bieżuń, Kuczbork - Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo zajmując obszar 805 km2

Ok 75% całej powierzchni powiatu stanowi obszar chroniony należący do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz tereny Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry, nadwkrzański oraz okolice Rybna i Lidzbarka.

Gospodarka powiatu ma głównie charakter rolniczo-przemysłowy; priorytetowe znaczenie mają inwestycje w zakresie przetwórstwa żywności (siedzibę maja tu m.in. Bakoma oraz Dorpol).

Bliskość stolicy czyni powiat regionem atracyjnym pod wzgledem inwestycyjnym.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola