Piątek, 19 Grudnia 2014   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 

Wiadomości
 
 

Obronił tytuł i pobił „życiówkę”
Data dodania: 2014-12-19

Mariusz Grotkowski obronił w Pieńsku tytuł Mistrza Polski w kategorii seniorów w trójboju siłowym. Zawodnik Spartakusa Nasielsk pobił przy tym swój rekord życiowy, uzyskując łącznie w trzech konkurencjach – przysiad, wyciskanie leżąc oraz martwy ciąg – 630,5 kilograma. więcej »
 
 

Żuromin. Dzikie zwierzę wskoczyło przez okno
Data dodania: 2014-12-19

Była 7:30. Dla pani Romualdy była to pora śniadania. Weszła do kuchni i nagle usłyszała ogromny hałas i brzęk tłuczonego szkła. Przez kuchenne okno, do jej domu wskoczyło olbrzymie zwierzę. - Stałam jak sparaliżowana – mówi ponadosiemdziesięcioletnia żurominianka – Myślałam, że zaraz umrę – dodaje. więcej »
 
 

Mój brat umiera! Muszę mu pomóc!
Data dodania: 2014-12-19

Piotr Pepel pochodzi z Zielunia. Od urodzenia jest niepełnosprawny. Mężczyzna od wielu lat stara się pokonać swoją chorobę. Niestety, od września Piotr walczy z kolejnym nieszczęściem. Jego brat w dziwnych okolicznościach zapadł w śpiączkę. Do dziś jest nieprzytomny. więcej »
 
 

Bieżuń. Świąteczne pierniczki
Data dodania: 2014-12-17

- Posól cukier, osłódź sól, dodaj miodu pełen ul. Świąteczne pierniki. Zaczynajcie, smyki - Tak rozpoczęło się świąteczno - piernikowe spotkanie pierwszoklasistów w Miejsko-Gminnej Bibliotece w Bieżuniu. więcej »
 
 

Bieżuń. Seniorzy śpiewają o miłości
Data dodania: 2014-12-17

„Być i czuć się potrzebnym” – pod taką nazwą Ośrodek Kultury w Bieżuniu organizuje spotkania Klubów Seniora z Północnego Mazowsza. W XIX Przeglądzie wzięło udział 9 klubów seniora w tym trzy z naszego powiatu: „Zielenianki” z Zielonej i „Nad Wkrą” z Bieżunia. Nasi seniorzy wypadli znakomicie. więcej »
 
 

W Poniatowie tuż po II wojnie światowej powstał...
Data dodania: 2014-12-16

W Poniatowie tuż po II wojnie światowej powstał teatr. Co prawda przed laty opisywaliśmy już na naszych łamach to fantastyczne zjawisko, ale dziś w oparciu o szereg nowo poznanych faktów wnikliwie genezę grupy bada Marek Oryl, mieszkaniec tej cudnej miejscowości. więcej »
 
 

Żuromin. Robert Osmański zastępcą w Komendzie
Data dodania: 2014-12-16

Komenda Powiatowa Policji w Żurominie ma nowego zastępcę komendanta. Został nim podinsp. Robert Osmański dotychczasowy Komendant Komendy Policji w Raciążu. więcej »
 
 

Bieżuń. Kolejna porcja historii
Data dodania: 2014-12-15

28. tom Bieżuńskich Zeszytów Historycznych ujrzał światło dzienne. W piątek 5 grudnia w Bieżuniu odbyła się jego oficjalna promocja. więcej »
 
 

Lubowidz. Zuchwałe włamanie o zmroku
Data dodania: 2014-12-15

Nieznani sprawcy wtargnęli przez balkon do jednorodzinnego domu przy ulicy Kwiatowej w Lubowidzu. więcej »
 
 

Orion i Czajkowski na czele
Data dodania: 2014-12-13

Już tylko dwie drużyny na czele Powiatowej Ligi Halowej Piłki Nożnej. ORION i SKP Czajkowski Team nadal są niepokonani. Z grona faworytów odpadł ASMET, który został ukarany czterema walkowerami za grę nieuprawnionych zawodników i nie podjął dalszej gry. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 190
Wyszukaj
 

Internet w polsce

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola