Poniedziałek, 24 Listopada 2014   imieniny: Flora, Jan, Roman
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 

Wiadomości
 
 

Tragedia w komisariacie
Data dodania: 2014-11-21

Dziś w godzinach przedpołudniowych zastrzelił się w swoim gabinecie zastępca komendanta żuromińskiej policji. więcej »
 
 

Muzykalna szkoła
Data dodania: 2014-11-20

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Żurominie w niebanalny sposób uczcili Święto Odzyskania Niepodległości. Śpiewali patriotyczne pieśni. Ale jak… więcej »
 
 

Na żołnierską nutę
Data dodania: 2014-11-20

Uczniowie z Przeradza Małego Narodowe Święto Niepodległości uczcili śpiewem. I to nie zwykłym śpiewem. W murach szkoły rozbrzmiały piosenki żołnierskie. W czwartek 13 listopada odbył się tam Festiwal Piosenki Żołnierskiej. więcej »
 
 

Ostatnia sesja w kadencji
Data dodania: 2014-11-19

W środę 12 listopada odbyła się sesja Rady Powiatu Żuromińskiego. To wyjątkowe posiedzenie, ponieważ ostatnie w tej kadencji. więcej »
 
 

Żuromin - miasto handlowe
Data dodania: 2014-11-19

Przedwojenny Żuromin był miastem handlowym. Główne ulice miasta – plac Piłsudskiego i plac Wolności usiane były żydowskimi sklepikami. Między tymi ulicami rozpościerały się trzy duże targi, na których sprzedawali swoje produkty tutejsi rzemieślnicy i rolnicy. więcej »
 
 

Powiat. Narodowe Święto Niepodległości
Data dodania: 2014-11-19

We wtorek 11 listopada w Żurominie uroczyście obchodzono 96. Narodowe Święto Niepodległości. O godzinie 9:00 w żuromińskim kościele odprawiona została Msza za Ojczyznę, podczas której płomienne kazanie na temat patriotyzmu wygłosił ksiądz dziekan Kazimierz Kowalski. Następnie mieszkańcy miasta przemaszerowali przed tablicę poświęconą marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. więcej »
 
 

Jesienne rozterki posiadacza samochodu
Data dodania: 2014-11-17

Ponieważ zbliża się Nowy Rok coraz częściej rozpatrywanym przez wiele osób tematem jest aktualna wartość posiadanego samochodu. więcej »
 
 

Burmistrzowie i wójtowie
Data dodania: 2014-11-17

Znamy juz wyniki wyborów, chociaż PKW jeszcze ich nie podaje. Na początek przedstawimy Państwu informację najważniejszą. Kto został burmistrzem lub wójtem w Waszych gminach. W środę w gazecie papierowej dokładne wyniki z analizami. więcej »
 
 

Piłka halowa. Piłkarskie popisy strażaków
Data dodania: 2014-11-14

Hala Sportowa w Żurominie przy Licuem Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej była areną zmagań piłkarskich w ramach eliminacji strefowych do XII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w halowej piłce nożnej. Awans wywalczył zespół Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, zespół z Żuromina zajął czwartą pozycję. więcej »
 
 

Iskra z jednym punktem, tie-break zadecydował o...
Data dodania: 2014-11-14

W premierowym spotkaniu w ramach III ligi Iskra Volley Zielona dostarczyła swoim fanom wielu emocji. W starciu ze Spartą Grodzisk Mazowiecki podopieczni Macieja Łebkowskiego przegrywając 0:2, doprowadzili do wyrównania i o wszystkim zadecydował tie-break. W nim lepiej poradzili sobie goście. Na konto Iskry trafił pierwszy punkt. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 184
Wyszukaj
 

Internet w polsce

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola